Blog o serialu Prison Break - Skazany na śmierć. Plotki, Newsy, Zdjęcia, Zapowiedzi, prison-break, skazany na smierc
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          


POLECAMY:

Licznik Odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin
księgarnia internetowa teksty piosenek

Osób online:

Prison Break
Prison Break Forum

web stats stat24
poniedziałek, 01 września 2008
Zamykamy bloga

No i stało się! Blog zostaje oficjalnie zamknięty. Kto wie, być może jeszcze kiedyś pojawi się tu coś ciekawego.

Teraz zapraszamy na nasz nowy portal:

www.e-prisonbreak.pl

Jest to narazie ostatnia notka na blogu. Informacje o nowych odcinkach (trailery, download itp.) znajdziecie na e-prisonbreak.pl

Zapraszamy !

15:43, foxriver , INFO
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 31 sierpnia 2008
Działamy...
Wybaczcie, że wczoraj i przedwczoraj nie dostaliście żadnej nowinki o PB. Z blogiem trzeba się godnie pożegnać (prawdopodobnie dziś lub jutro go ostatecznie zamykamy i oficjalnie ruszamy z portalem) więc jeszcze dziś dostaniecie trochę newsów dotyczących czwartego sezonu, w końcu premiera już za niecałe 40 godzin !
14:26, wojtex-pb , INFO
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 14 sierpnia 2008
Już niedługo...

Być może niektórzy widząc tą notkę od razu ją pomijają - odradzam ! Przeczytajcie ją - pomoże to wszystkim w przygotowaniach do pierwszego epizodu czwartego sezonu.

Premiera czwartego sezonu zbliża się nieubłaganie - już za niecałe trzy tygodnie zobaczymy pierwszy odcinek nowej serii Prison Breaka. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, w końcu upragniona premiera jest równoznaczna z rozpoczęciem się roku szkolnego... pomińmy jednak ten temat. My przez te wakacje ciągle przygotowujemy się do najważniejszej dla nas daty - 01.09.2008. Już dawno zapowiedzieliśmy wiele zmian w naszym serwisie więc myślę, że czas zdać raport.

Portal jest już gotowy ! Na naszym forum możecie zobaczyć jak wygląda a nawet znaleźć link do portalu. Nie jest on jeszcze oficjalnie otwarty - trwają prace wykończeniowe - zmiany graficzne i uzupełnianie działów.

Forum od dawna jest gotowe, nadal jednak nie jest jednak ukończone w 100% - zostaną dokonane jeszcze zmiany graficzne. Trzeba także w pełni przekierować domenę. Jeżeli chcecie nam pomóc to:

- Rejestrujcie się na forum teraz ! A nie dopiero za trzy tygodnie - to odciąży serwer we wrześniu.

- Zaglądnijcie do działu "Rozmowy nt. Portalu" - potrzebujemy pewnej pomocy za którą rozdajemy rangi vip.

Jeszcze słówko o downloadzie - chcę Was zapewnić, że takiej dawki uploadów z naszej strony jeszcze nie widzieliście, u nas kilka minut po emisji nowego odcinka znajdziecie bardzo dużo linków umożliwiających jego pobranie.

Jeżeli cierpicie na wakacyjną nudę to zapraszam do oglądania serialu Dexter, więcej na www.tvdexter.org. Ten serial już jesienią zostanie wyemitowany przez telewizję TVN i zapewne odniesie duży sukces - zobaczcie go szybciej niż inni !

19:34, wojtex-pb , INFO
Link Komentarze (2) »
niedziela, 22 kwietnia 2007
Fox River

TA STRONA JEST JUZ NIEAKTUALNA ! ZAPRASZAMY NA WWW.E-PRISONBREAK.PL !

 

 

  

Fox River, to wierna kopia więzienia Joliet. Jego struktura i wygląd są takie same, jedyną różnicą jest tu trzecia kondygnacja, która wyraźnie wyróżnia się w dwu-kondygnacyjnej konstrukcji Joliet.

Jak pokazano w odcinkach "Riots, Drills and the Devil" (cześć 1 i 2), serialowi więźniowie zajmowali głównie wschodnie i zachodnie skrzydła bloków A i B. Te dwa skrzydła były kompletnie oddzielone od skrzydła południowego, gdzie znajdowała się administracja. W kolejnym epizodzie "The Old Head", odkrywamy, że izba chorych umiejscowiona jest dokładnie na drugim końcu więzienia, naprzeciw skrzydła A. Magazyn zaś, który później został zamieniony na pokój dla strażników, znajduje się w centrum więzienia, bezpośrednio nad podziemną rurą.

Zbudowane w 1858 roku więzienie ma rozległy system podziemnych rurociągów. W odcinku "By the skin and the teeth”, Michael Scofield (Wentworth Miller) wyjaśnia swojemu koledze z celi, Fernando Sucre (Amaury Nolasco), to, w jaki sposób będące tu ponad stulecie ołowiane rury zostały zastąpione miedzianymi by w końcu wbudować tu przemysłowe rury z plastiku. A te były położone wspólnie z tymi wcześniejszymi, co sprawiło, że pod więzieniem powstał cały ich kompleks.
Henry Pope (Stacy Keach) podczas swojej 18stoletniej kadencji jako naczelnik Fox River, wprowadził program przemysłu więziennego ( PI), który pozwalał skazanym, na specjalnych szkoleniach uzyskać nowe umiejętności min. z projektowania czy innych fachowych zajęć. Głęboko wierzący w resocjalizację naczelnik Warren Pope utworzył także nagradzający program edukacyjny, który pomagał więźniom ukończyć szkołę średnią, otrzymać dyplom, czy nawet okazjonalnie uzyskać stopień licencjata.

Dwa rozruchy godne uwagi, miały miejsce podczas pobytu Michaela Scofielda w więzieniu, pierwszy, w epizodzie “Allen” był na tle rasowym, natomiast drugi to “pełne zamknięcie” w odcinku “Riots, Drills and Devil” (cześć 1 i 2)

Na kilka dni przez pierwszymi rozruchami, napięcie pomiędzy białymi a czarnymi więźniami stale rosło, obie strony przygotowywały się do nieuniknionego starcia. Przywódcą przeważającej części białych był T-Bag (Robert Knepper), członek “Alliance for Purity” (przymierza czystości), zbierali oni broń, łącznie z nożami czy śrubą - obluzowaną przez Micheala w trybunie na deptaku, której później zażądał T-Bag. Walki wybuchły podczas głównego liczenia więźniów a ich skutkiem było wiele rannych i zabitych. Bunt został zażegnany dopiero wtedy, gdy strażnicy w miarę odzyskali kontrolę nad więzieniem, a naczelnik Pope zarządził pełne zamknięcie na następne 48 godzin.

Jakiś czas po tym, zgodnie z dokładnie opracowanym planem ucieczki, Michael wyłączył więzienną klimatyzacje i to w czasie “najgorętszego dnia kwietnia”, by zapoczątkować zamieszanie pośród innych więźniów tak by doprowadzić do pełnego zamknięcia skrzydła A. Bezustannie narzekający na upał T-Bag, który sprzeczając się ze strażnikiem C.O. Geary (Matt DeCaro) wylał mu jego napój na twarz, spowodował, że plan Michaela by zamknąć blok A, powiódł się. Pomimo tego T-Bag i jego zwolennicy odmówili powrotu do cel, czego skutkiem było wycofanie się strażników poza obszar gdzie trzymano więźniów. Co więcej buntownicy zaczęli szarpać kraty, i tak zdołali dostać się do pokoju kontrolnego strażników, skąd wypuścili z cel pozostałych więźniów, wywołując jeszcze większe rozruchy już na całym obszarze więzienia. Bunt został przerwany przez gubernatora stanu Illinois - Franka Tancredi (John Heard), który zainterweniował wzywając specjalne oddziały by przejęły kontrolę nad budynkiem.Więzienie zostało zbudowane tuż za ówczesnymi granicami miasta Joliet. Przy jego budowie pracowali więźniowie a całkowity koszt zamknął się w 75 tysiącach dolarów. Więzienie było planowane na 761 skazanych. Otwarto je w 1858 roku i zastąpiło więzienie Alton, które otwarto w 1830 roku i zamknięto w 1860.
Zbudowane z piaskowca budynki zaprojektował William W. Boyington (był również autorem projektów Chicago Water Tower, Hegeler Carus Mansion i Illinois State Capitol w Springfield). Projekt oparł na modelu idealnego więzienia stworzonym przez Jeremy'ego Bentham'a. W tamtym czasie było to największe więzienie w kraju i stało się wzorcem dla podobnych projektów powstających w USA.
Pierwszych 33 więźniów osadzono w maju 1858 roku. Byli wśród nich zarówno zwykli kryminaliści jak i jeńcy wojenni z Wojny Secesyjnej.
W 1865 roku zginął w czasie służby strażnik o nazwisku Joseph Clark. Była to pierwsza śmierć oficera straży więziennej.
Od początku lat 70. XIX wieku więzienie podpisywało kontrakty na wykorzystywanie więźniów do prac w okolicznych przedsiębiorstwach. W 1872 liczba osadzonych osiągnęła 1239 osób co było rekordową liczbą jeśli chodzi o pojedyncze więzienie.
W 1896 roku po przeciwnej stronie drogi, przy której stało Joliet Correctional Center otworzono więzienie dla kobiet jednak zamknięto je w 1932 roku.
Konstrukcja więzienia uniemożliwiała łatwą adaptację do podwyższających się standardów więziennictwa. Nie było w nim bieżącej wody, toalet w celach aż do 1910 roku. Rozpoczęcie budowy pobliskiego Stateville Correctional Center w 1917 (otwarte w marcu 1925) miało umożliwić szybkie zastąpienie przestarzałego Joliet.
Liczba więźniów osiągnęła 1.300 w 1990 i pozostawała praktycznie niezmienna (1.156 w 2000) jednak więzienie przystosowano do takiej liczby dopiero w latach 1999-2000 (wcześniej było to 1,180). W 2000 więzienie zatrudniało 541 pracowników. Od lat 90. XX wieku więzienie pracowało głównie jako miejsce umożliwiające klasyfikację więźniów i ich rejestrację przed wyruszeniem dalej do północnego Illinois. Więźniowie przebywali w Joliet nie dłużej niż miesiąc, a przechodziło ich przez nie około 20.000 rocznie.
Joliet bywało często mylone z Stateville Correctional Center, ze względu na bliskie położenie w Crest Hill. W rzeczywistości są to zupełnie odrębne więzienia. Stateville, podobnie jak Joliet, zostało zbudowane w oparciu o ideę "panopticonu".

Więzienie Joliet zostało zamknięte w lutym 2002. Przyczyną były cięcia budżetowe oraz brak możliwości dostosowania budynków więzienia do wymagań współczesnego więziennictwa. Wszyscy więźniowie i większość pracowników została przeniesiona do Stateville, nowowybudowanej placówki o zaostrzonym rygorze w Crest Hill. Budynki Joliet służyły jeszcze hrabstwu do marca 2004, głównie do obsługi nowych obywateli.

wtorek, 23 stycznia 2007
Odcinki
Ta strona jest już nieaktualna! Zapraszamy na e-prisonbreak.plW pierwszym - pilotażowym, odcinku poznajemy Michaela Scofield'a który "na
własne życzenie" trafia do więzienia w Fox River. Od samego początku Michael
nawiązuje dużo znajomości, z wieloma ważnymi osobami. Po chwili poznajemy
Lincolna Burrows'a - człowieka nie słusznie skazanego na śmierć. Jak się później
okazuje jest on bratem M. Scofield'a. Scofield postanawia wydostać brata z
więzienia a ułatwić mu to ma plan więzienia który jest wytatuowany na jego ciele.Veronica Donovan - była dziewczyna L. Burrows'a postanawia zając się jego sprawą i
cały swój czas poświęca na szukanie dowodów niewinności Burrows'a. W więzieniu
dochodzi do zamieszek między "białymi' i "czarnymi". Scofield wie, że musi stanąć po
jednej ze stron. Michael wpada także w małe kłopoty - podpadł kilku skazańcom.
Okazuje się że sprawą Burrows'a interesuje się Secret Service.Scofield coraz lepiej poznaje panią doktor Tancredi. Sucre ma kłopoty rodzinne.
Współwięźniowie (Mike i Sucre) kłócą się ze sobą. Veronica Donovan zrywa ze swoim
obecnym chłopakiem. Scofield robi pierwszy ważny "krok", odkręca umywalkę w celi
dzięki czemu może opuszczać swą cele. Secret Service coraz bardziej interesuje się sprawą
Burrows'a, agenci obserwują poczynania V. Donovan która próbuje bronić Lincoln'a.

Michael ma nowego współwięźnia - chorego psychicznie skazańca o ksywce "Haywire".
Naczelnik więzienia coraz bardziej lubi Scofielda. Natomiast Bellick - najważniejszy ze
strażników coraz bardziej nie lubi Scofielda. Haywire okazuje się bardzo kłopotliwy do
Michaela, jednak Scofield łatwo poradził sobie z tym problemem. Do celi nr. 40 znowu
wraca Sucre. Veronica znajduje współpracownika który postanawia pomóc jej w
uniewinnieniu Burrows'a.

Agenci Secret Service odwiedzają naczelnika więzienia Fox River. Szantażują go i
nakazują zlecić przeniesienie Scofielda do innego więzienia. Michael wywołuje
bardzo duże zamieszanie w więzieniu. Veronica ma wątpliwości co do swojego
współpracownika.Michael wyłącza klimatyzację i podgrzewa atmosferę wśród więźniów. Wywołuje to
bunt przeciwko strażnikom. Podczas zamieszek T-Bag przez przypadek odkrywa dziurę
w celi Michael’a i musi dołączyć do paczki uciekinierów. Tymczasem Nick dowiaduje
się, że świadek, który powiadomił policję o zabójstwie brata wiceprezydent nie mógł
widzieć tego zdarzenia, ponieważ dzwonił z Waszyngtonu.Bunt rozprzestrzenia się na dużą część więzienia. Więźniowie zajęli także Izbę Chorych
i próbują dostać się do dr. Tancredi, która jest uwięziona w swoim gabinecie. Michael,
widząc to na ekranach strażników, podejmuje decyzję, która może zaważyć na jego
planie - postanawia dostać się przez wentylację do gabinetu i uratować panią doktor.
John i Sucre wiercą dziurę w ścianie, przez którą mają dostać się do rur. Lincoln zostaje
zaprowadzony w pułapkę przez Turka, na szczęście udaje mu się go pokonać i uniknąć
śmierci. Veronica i Nick lecą do Waszyngtonu i tam kontynuują swoje poszukiwania.
Plan Michaela ma "awarię", gdy stara, pusta szopa, przez którą mieli się dostać do rur
pod Izbą Chorych okazuje się być kanciapą strażników. Michael namawia Westmorelanda,
aby podpalił ją, lecz on się nie zgadza. Bellick próbuje dowiedzieć się od Westmorelanda
kto zabił strażnika Boba podczas buntu. Nie słysząc odpowiedzi, zabija ukochanego kota
Charlesa, a wtedy ten, chcąc się zemścić, zgadza się na propozycję Michaela i podpala
pomieszczenie strażników. W ten sposób ekipa budowlana może spokojnie przebywać
w nim dużo czasu. W tym czasie Nick i Veronica otrzymują groźbę - albo przestaną
interesować się tą sprawą, albo zginą. Ledwo uchodzą z życiem, gdy w domu Veroniki
wybucha bomba i zabija jej sąsiada.W więzieniu pojawia się nowy więzień - Tweener. Niestety jego „ziomalskie” zachowanie
nie przysporzyło mu kumpli ani u czarnych, ani u białych. T-Bag postanawia się nim
"zaopiekować". Michael nie wie, co ma zrobić - chce uratować Tweenera, ale nie chce
narażać powodzenia planu, ponieważ T-Bag straszy go, że wszystko wyśpiewa, jeśli
będzie się wtrącał. John ma problemy z zapłatą Bellickowi pieniędzy za dowodzenie w
ekipie budowlanej i w konsekwencji traci robotę. Miejsce w kanciapie strażników
zajmują inni więźniowie. LJ ucieka przed policją i agentami Firmy.Michael obawia się, że nowa ekipa budowlana może odkryć dziurę w podłodze w
kanciapie strażników. Aby przywrócić Johna na szefa ekipy postanawia wydać
Fibonacciego wspólnikowi Johna. Była to jednak pułapka i gdy ludzie Falzone'a
podjechali pod wskazany adres, zostali otoczeni przez policję i aresztowani. Do ekipy
budowlanej chce dołączyć także C-Note, który dowiedział się o dziurze w kanciapie.
Agenci Firmy mają problem ze złapaniem LJa i zostaje im przydzielony nowy szef, Quinn.

C-Note dołącza do paczki uciekinierów. Michael podczas wizyty u dr Tancredi wlewa
do kratki ściekowej kwas, który ma rozpuścić rurę. Michaela odwiedza jego "żona",
która przekazuje mu kartę kredytową, w rzeczywistości jest ona jednak kartą do
magazynu z rzeczami osobistymi. Agent Quinn wytropił Nicka, Veronikę i LJa i udaje
się do ich kryjówki. Udając rannego w wypadku, wchodzi do środka, gdzie postrzelił
Nicka. Bellick próbuje dowiedzieć się od Niki, co robiła u Michaela, za to Sara, widząc
się, że odwiedziła go żona, zmienia swój stosunek do niego.
Do ucieczki coraz bliżej, okazuje się jednak, że jeden z ekipy musi odpaść. Wszyscy
chcą pozbyć się T-Baga, jednak on informuje ich o swoim kuzynie, który w razie
problemów ma narobić bałaganu. John dzwoni do swojego człowieka, który ma zająć
się kuzynem T-Baga na czas ucieczki. John dostrzega w swojej celi obraz,
przedstawiający Chrystusa. Uważa, że to znak od Boga i staje się bardzo religijny.
T-Bag podcina mu gardło żyletką. Sucre dowiaduje się, że będzie miał dziecko z Maricruz.Pozostało kilkanaście godzin do ucieczki. Niestety plany krzyżuje nieprzewidziane
zamknięcie Lincolna w izolatce. Ekipa chce go zostawić jednak Michael nie może uciec
bez niego. W łańcuszku z krzyżem przesyła mu tabletkę, przez którą dostaje skurczy
i zostaje umieszczony w Izbie Chorych. Gdy więźniowie dochodzą do pomieszczenia
pod Izbą Chorych okazuje się, że rura, którą mieli wejść wyżej została wymieniona...
Veronica spotyka się z Dannym, który mówi, że Steadman wciąż żyje.
Niestety spotkanie przerywa Kellerman, który zabija Danny'ego.Przechodzący obok strażnik, słysząc hałas, nabrał podejrzeń. Wszedł do pomieszczenia
pod Izbą Chorych, jednak niedoszli uciekinierzy zdołali wejść z powrotem do studzienki.
Bellick sprawdza, czemu praca w kanciapie trwa tak długo. Więźniom ledwo udało się
ujść bez wpadki. Michael chce opóźnić egzekucję Lincolna i wprowadza szczura do
maszynerii z krzesła elektrycznego. Bellick dowiedział się, że krzesło nie działa. Jego
kolega powiedział, że trzeba będzie wypełnić dużo papierów, jednak Bellick ma jakieś
podejrzenia i strażnicy naprawiają je, nie powiadamiając nikogo o awarii. Veronice i
Nickowi nie udało sie dowieść niewinności Lincolna. Michael żegna się z bratem.Lincoln siedzi na krześle elektrycznym. Pozostało jeszcze tylko kilka chwil do jego
śmierci. Nagle widzi swojego ojca, stojącego obok Michaela. Egzekucję przerywa nagły
telefon sędziego, który odkłada ją ze względu na nowe dowody. Michael ponownie
obmyśla plan. Znalazł nową drogę ucieczki, prowadzącą przez oddział psychiatryczny.
Niestety będzie musiał przejść kawałek przez pole, gdzie może zostać łatwo dostrzeżony.
Sucre zdobywa dla niego strój strażnika. Gdy Michael znajduje się pod psychiatrykiem,
zauważa przechodzącego strażnika. Aby się przed nim schować opiera się o gorącą rurę,
która wypala dziurę w stroju i część tatuażu z mapą systemu rur.Odcinek opowiadający o wydarzeniach mających miejsce kilka lat wcześniej.
Dowiadujemy się jak poszczególni skazańcy trafili do więzienia. Sucre zakochał się w
pięknej Maricruz i chcąc kupić jej pierścionek napadł na sklep. Niestety jego zazdrosny
kuzyn wrobił go i powiadomił policję. Lincoln ma duży dług wobec Craba i aby go
spłacić musi kogoś zabić. Idzie na parking, aby zabić Steadmana, jednak w samochodzie
są już czyjeś zwłoki. C-Note okazuje się być żołnierzem. Bierze udział w wojnie w
Kuwejcie. Widzi jak okrutnie torturuje się więźniów i chce kogoś tym powiadomić.
Jednak, aby się zamknął, zostaje wyrzucony z wojska. Nie mając pracy i pieniędzy
postanawia przystać na propozycję kolegi i przewieźć nielegalny towar. Niestety podczas
jazdy łapie go policja. Jego żona cały czas myśli, że jej mąż znajduje się na Bliskim
Wschodzie. T-Bag spotyka się z piękną panią Hollander. Ta jednak zauważa w telewizji,
że jest on jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców w Ameryce. Łamie serce
T-Bagowi i wydaje go policji. Michael szuka sposobu na uwolnienie brata. Na dziewczynie,
która przyniosła mu pizzę, zauważa tatuaże i wpada na genialny plan.Michael nie może przypomnieć sobie brakującej części planu. Postanawia dostać się
do oddziału psychiatrycznego i spotkać się z Haywirem, który ma niesamowitą pamięć.
Dr Tancredi stwierdza, że kawałek materiału w skórze Michaela to fragment stroju
strażnika. Naczelnik wypytuje go, kto mu to zrobił, jednak ten, nic nie mówiąc, trafia do
izolatki. Ekipa budowlana traci robotę w kanciapie strażników, a ich miejsce zajmują
fachowcy. Ekipa obawia się, że mogą oni znaleźć dziurę w podłodze. Sucre ma za zadanie
dostać się tam w nocy i załatać ją. W drodze powrotnej zostaje złapany, jednak pokazuje
strażnikom damskie majtki i mówi, że wymknął się z miłości. Zostaje zamknięty w izolatce.
Bellick każe Tweenerowi dołączyć do ekipy budowlanej i donosić mu o wszystkim.
Sąd wyznacza nowy termin egzekucji Lincolna.Haywire po zażyciu tabletek nawet nie przypomina sobie Michaela. Dopiero gdy
Michael powoduje u niego wymioty poznaje go. Przypomina sobie jego tatuaż, lecz
nie chce go narysować, ponieważ to przez Michaela musiał wrócić do psychiatryka.
Bellick i Geary wystawiają na aukcję celę Michaela i Sucre. Jeden z zainteresowanych
zauważa, że umywalka przecieka i strażnicy obiecują ją wymienić. Ekipa obawia się, że
znajdą dziurę i postanawiają sami kupić celę. Brakuje im niestety pieniędzy. Westmoreland
sprzedaje swój pamiątkowy zegarek Geary'emu, a T-Bag i C-Note postanawiają zagrać
z innymi więźniami w pokera. Udaje im się uzbierać pieniądze, lecz Geary ich wykiwał.
Ekipa wpada więc na pomysł wrobienia go. Michael przyznaje się, że to Geary go zranił,
bo chciał wyłudzić od niego pieniądze. Naczelnik sprawdza więc szafkę Geary'ego i
znajduje tam zegarek Charlesa oraz pieniądze od T-Baga i C-Note'a. Geary wylatuje z
roboty ze skutkiem natychmiastowym.Michael potrzebuje kluczy do Izby Chorych. Aby to zrobić prosi Nikę, aby spotkała
się z dr. Tancredi i ukradła jej klucze. Niestety pani doktor zauważa, że nie ma kluczy,
a gdy na liście odwiedzających znajduje Nikę zaczyna rozumieć o co chodzi i wymienia
zamki w gabinecie. Do Fox River powraca zupełnie odmieniony Abruzzi. Stał się bardzo
religijny. T-Bag obawia się o własne życie i postanawia załatwić Johna jako pierwszy,
powstrzymuje go jednak C-Note. Lincolna ratuje jego ojciec. Na złomowisku znajduje
ich Kellerman oraz Bellick. Lincoln poddaje się policji i Kellerman nie może oddać strzału.
Michael głowi się nad tym czy wdrożyć Sare do planu ucieczki, decyduje się na to
gdyż bez tego plan nie miał by szans powodzenia. Westmoreland popędza Michaela.
Strażnicy zaczynają zastanawiać się gdzie jest Bellic. Abruzzi załatwia samolot,
Tweener zostaje wystawiony na próbe. Ostateczne przygotowana do ucieczki.
Trwają przygotowania do ucieczki. Stara ekipa C-Note idzie zabić znajomego, lecz nie
znajdują go w celi nie wiedzą ze ten już wyszedł dziurą. Uciekinierzy przedostają się
stopniowo wcześniej zaplanowaną drogą, ktoś ich śledzi. Okazuje się, że Sara zostawiła
otwarte drzwi do gabinetu. Śledzącym okazuje się Haywire. Ekipa przedostaje się po
kablu na mur. Strażnicy odkrywają ze Pope został związany włączają alarm. Ranny
Westmoreland nie jest w stanie dalej iść. Mówi Michaelowie gdzie ukrył pieniądze.
Kuzyn Sucre spada i zostaje złapany.

UPDATE 22.01.2008: Opisy odcinków drugiego i trzeciego sezonu już za parę dni !


Prison Break Forum, Polskie forum fanów serialu prison break.
22:35, foxriver , INFO
Link Komentarze (48) »
poniedziałek, 16 października 2006
Opisy postaci

TA STRONA JEST JUZ NIEAKTUALNA ! ZAPRASZAMY NA WWW.E-PRISONBREAK.PL !

 

 

   ups... twoja przeglądarka nie obsługuje ramek.

Jeżeli chciałbyś(aś) podzielić sie własnym opisem postaci, zrób to :)
Więcej informacji na forum w TYM temacie


/Snear
15:35, foxriver , INFO
Link Komentarze (37) »