Blog o serialu Prison Break - Skazany na śmierć. Plotki, Newsy, Zdjęcia, Zapowiedzi, prison-break, skazany na smierc


POLECAMY:

Licznik Odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin
księgarnia internetowa teksty piosenek

Osób online:

Prison Break
Prison Break Forum

web stats stat24
Blog > Komentarze do wpisu
Nowe klipy z 4 sezonu Prison Breaka!

Bardzo smakowity kąsek dla fanów Prison Breaka: Sneak Peeki. Dokładnie cztery plus jedno promo obsady serialu. Wszystkie materiały pochodzą z pierwszego odcinka - mamy m.in. pierwszą scenę, w której Michael pisze list do... w sumie to nie wiadomo do kogo. Zobaczcie sami!

Zacznijmy od klipu nagranego przy okazji sesji zdjęciowej do nowego sezonu. Widzimy w nim rzecz jasna wszystkich aktorów w tym Cressa Williamsa - nowego członka obsady, który, jak sam mówi, jest "zimnokrwistym mordercą". Widzimy też po raz pierwszy Jamesa Liao (Roland) i Michaela Rapaporta, który wcieli się w postać agenta FBI. Wideo możecie obejrzeć TU.

Drugi filmik to pierwsza scena odcinka, w której Michael, jako narrator, mówi, że szuka zemsty za śmierć Sary. Żali się, że został oszukany przez firmę, ale jest silnie zdeterminowany, by się na nich odegrać. Wyśledził Whistlera i Gretchen aż w Los Angeles i dziś (tj 1 września) zamierza "to" zakończyć. Na koniec dodaje optymistycznie: "jeśli czytasz ten list to wiedz, że zginąłem próbując pomścić śmierć Sary". Filmik znajduje się TU.

Kolejne video ukazuje się szczęśliwą "rodzinę" Lincolna w trakcie zakupów. Sielankę przerywa nagły atak nowej obsesji Burrowsa: wszędzie widzi on agentów Firmy chcących zabić jego i wszystkich jego bliskich. Musi mu być bardzo ciężko z tym żyć... Rozpoczyna się ucieczka, Sofia stara się go uspokoić mówiąc, że teraz nic im już nie grozi. Koniec film wskazuje jednak, że chyba nie ma racji. Obejrzyjcie go TUTAJ.

Pewnego słonecznego dnia Michael postanowił zatelefonować do Bruce'a Benneta. Wtem pojawiło się przy nich dwóch policjantów. Gorączkowe rozmyślania "jaki przepis mogłem złamać dzwoniąc przez telefon?" zniknęły, gdy jeden z policjantów zwrócił się do niego po imieniu. Prawdopodobnie ten moment jest początkiem nowej drogi Scofielda. Możecie go zobaczyć TU.

Ostatni filmik dobrze już znamy, ale umieszczę go tutaj dla formalności. Oto ogolony Whistler, agentka Gretchen i wkurzony Michael starający się ją zabić. Wzruszającą scenę można zobaczyć TU.

źródło: popcorner

Więcej na www.prisonbreakforum.pl !

niedziela, 31 sierpnia 2008, wojtex-pb

Polecane wpisy

  • Wywiady z aktorami z Prison Breaka

    Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery 4 sezonu Prison Breaka. Nic więc dziwnego, że do intensywnego promowania serialu zaangażowano samych aktorów. Ich zad

  • Prison Break: czy Michael Scofield umrze?

    Złe wieści dla fanek Michaela Scofielda - bohatera serialu Prison Break. Nie dalej jak w 10 odcinku nowej serii ich ulubieniec usłyszy słowa, które na zawsze zm

  • Tytuły pozostałych odcinków

    Znamy już tytuły wszystkich odcinków czwartego sezonu, oto one: 4x11 - All in Favour 4x12 - Wrong Turn 4x13 - Fallout 4x14 - Loose Ends 4x15 - Saved 4x16 - Caug