Blog o serialu Prison Break - Skazany na śmierć. Plotki, Newsy, Zdjęcia, Zapowiedzi, prison-break, skazany na smierc


POLECAMY:

Licznik Odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin
księgarnia internetowa teksty piosenek

Osób online:

Prison Break
Prison Break Forum

web stats stat24
Blog > Komentarze do wpisu
Matt Olmstead - wywiad

Matt Olmstead odpowiedział na pytania obsady serialu Prison Break na łamach TV Guide! Uściślając dodam, że pytania te dotyczą oczywiście losów postaci w czwartym sezonie..

Uważajcie na spoilery! na więcej polujcie na forum.

Dominic Purcell
Gdzie jest torba z forsą i kiedy w końcu Lincoln ją dorwie?
Pytałeś o to milion razy Dominic, Link nie dostanie jej! Pieniądze są na dni panamskiej laguny. Kiedy władze sprawdzały teren po zastrzeleniu jednego z ludzi firmy - Kill Billa, znalazły torbę. Prawdopodobnie część z niej oddali a resztę zostawili dla siebie.. nie zdziwcie się gdy niektórzy zaopatrzą się w domki i drogie łodzie.

Czy jeśli oprawcy Sary nie zabili jej, teraz możliwe że będą chcieli zrobić to.. mnie?
Dla twojej wiadomości głowa w pudełku, która zidentyfikował Lincoln pochodziła z kostnicy w panamie. Już w pierwszym epizodzie nowej serii zrozumiecie dlaczego Firma chce by Lincoln i Michael wierzyli, że Sarze coś złego się stało i dlaczego wysłali tę głowę w pudełku. Kiedy sam otworzył pudełko był tak przerażony, że sam wierzył w to co zobaczył - mianowicie głowę Sary.

Wentworth Miller
Czy Michael obiecał, że podaruje połowę pieniędzy Westmorelanda jego śmiertelnie chorej córce?

Owszem obiecał, i miał zamiar tak postąpić, ale w ciągłym biegu i walce o swoje życie musiał postawić na inne priorytety. Koniec końców możemy przypuszczać, że jego chora córka odeszła w pokoju.

Sarah Wayne Callies
Czy tym sposobem mitologia odnosząca się do pierwszego epizodu będzie miała swoje rozwinięcie w dalszej części serii?

Podobieństwo Michaela do Odyseusza zostanie nakreślone w premierowym odcinku. Odnosi się to do odczuć jakie przeżyli bracia po tym jak ich ojciec został zabity przez Mahon'a. Wiedział on wiele na temat firmy a niestety obu nie stać na to by je teraz utracić. Szyfrem do książki zawierającej informacje na temat Firmy jest właśnie Scylla. Odyseusz poświęcił kilku ludzi ze swojej załogi - dał je na pożarcie bestii o imieniu Scylla by dalej kontynuować swoją podróż.. a to co chodzi Michaelowi po głowie, to pytanie: czy jeśli niektórych z ludzi z którymi jestem będzie trzeba poświęcić, czy będę mógł z tym żyć?

Jodi Lyn O’Keefe
Czy pozwolicie Sarze i Gretchen zbudować swoje własne relacje bez udziału chłopców?

To dokładnie stanie się w epizodzie 8 nowego sezonu. W trzecim sezonie widzieliśmy Susan jako wystraszoną ale jednocześnie niebezpieczną pracownicę Firmy, która uwielbiała gnębić innych. W jej świecie, to była wojna, więc nie mogła zrozumieć dlaczego nie można było tego doprowadzić do końca. Po tym wszystkim Gretchen i Sara spotkają się jeszcze raz i charakter obu zmieni się do tego czasu znacząco. Gretchen miała swój czas zabawy, ale teraz to wszystko zostanie jej zabrane. Sara musi poradzić sobie ze stanem "bycia porwanym". Konfrontacja może być walką na śmierć i życie.

Wade Williams
Czy Bellick się zakocha?
Bellick od zawsze był zakochany.. w sobie i nic nie wskazuje na ty jakoby to się mialo zmienić. Pamiętajmy jeszcze o jego mamie.

Robert Knepper
Czy T-Bag pozna swojego ojca [granego przez Roberta Duvalla] w tym roku?
Oczywiście chcielibyśmy mieć na planie takiego aktora jak Roberta Duvalla, Brada Pitta również ale myślmy logicznie. Nie jest to w planie.

Amaury Nolasco
Czy Sucre spotka Maricruz i zobaczy swoje dziecko?
Ich związek był pokazany przez pewien czas, później juz nie a ostatnio stoczyliśmy gorącą debatę czy wracać ponownie do tego wątku. Kiedy dzwonił do niej z Panamy, mówiąc o tym aby ułożyła sobie życie bez niego, nadal był pełen miłości, prawdopodobnym w tym uczestniczyła Maricruz.

Camille Guaty
Kiedy dziecko się urodzi?
W czasie trwania show. W pierwszych godzinach premierowych odcinków nowej serri ta kwestia zostanie w pełni wyjaśniona.

//Tłumaczenie: własne.

piątek, 22 sierpnia 2008, agnieshka_m

Polecane wpisy

  • 3 sezony Prison Breaka w nieco ponad 3 minuty

    Premiera 4 sezonu "Skazanego na śmierć" już w poniedziałek ( a właściwie we wtorek ). Być może niektórzy spośród Was nie widzieli jeszcze poprzednich

  • Premiera III sezonu w Polsacie

    "W najnowszym, 3 sezonie jego główny bohater - Michael Scofield, grany przez Wentwortha Millera wrócił za kratki, ale tym razem trafił do dużo brutalniejsz

  • Od Williama słów kilka...

    Zgadnijcie któż objawi się nam już w premierowym epizodzie? Oczywiście genialny Agent Mahone! W ostatnim wywiadzie udostepnionym dzięki tvguide mozna usłyszeć o

Komentarze
Gość: , *.ssp.dialog.net.pl
2008/08/24 17:07:17
Najlepszy komentarz Do Belicka^^ Hheheheh... Maminsynek;-) pozdrawiam!